Kymco Agility City+ 125

smacap_Bright
smacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Brightsmacap_Bright
37.900 Kč
Stav Ojeté
Najeto 9.000 km
Rok 01-2015
Motor 1-válec, 4-takt
Palivo natural 95

Detail vozidla

Stav Ojeté
Značka Kymco
Model Agility City + 125i
Rok 01-2015
Cena 37.900 Kč
Najeto 9.000 km
Palivo natural 95
Barva černá
Druh vozidla skútr
Převodovka Automatická
Motor 1-válec, 4-takt
Výkon 6,6 kW (9 hp)

Popis vozidla

Krásný skútr na velkých kolech! Včetně origilnálního kufru KYMCO! Klíče od kufru jsou sjednoceny s klíčem od skútru a staří jen jeden klíč. Velké plexi proti nepřízni počasí. Ideální městský stroj. Jedná se o aktuálně prodávaný model.

AGILITY CITY+ 125i nyní přináší více než jen plus na asfaltových plochách v centrech velkoměst. Nese v sobě také typické geny rodiny AGILITY a přesvědčí svým spolehlivým a úsporným motorem, vybaveným elektronickým vstřikováním paliva. Při manipulaci dosahuje AGILITY CITY+ nových superlativ, a to díky své nádrži umístěné pod podlahou. Chytře zvolená kombinace různých velikostí kol (přední 16 palců / zadní 14 palců) zvyšuje pohodlí a plynulost jízdy. Odkládací schránka s 12V zásuvkou vpředu, úložný prostor pod sedadlem a pečlivě zpracované detaily, jako parkovací světlo s LED diodami a vyklápěcí stupačky pro spolujezdce dokazují, že nová AGILITY+ je opravdu praktickým partnerem pro každý den.

Vybavení vozidla

  • kufr
  • vysoké plexi

Mohlo by se Vám také líbit...